Продаж нерухомості з Tiris Estate

Продаж нерухомості пов'язаний з багатьма труднощами, і не завжди їх можна вирішити самостійно. Фахівці з багаторічним досвідом і розумінням всіх пов'язаних з продажем нерухомості аспектів будуть супроводжувати вас протягом всього процесу.
Укр
-
Форма для зворотного зв'язку
Будь ласка залиште ваш номер телефону і ми вам перетелефонуємо
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся c політикою конфіденційності
Продаж нерухомості
Комерційна:
Комерційна нерухомість зараз особливо користується попитом, проте власникам не завжди вдається продати нежитлове приміщення. Агентство допоможе вам знайти покупця і грамотно оформити документи в потрібний термін.
Офіси
Продаж будинку вимагає великого вкладення сил і часу, але агентство бере на себе всі складні аспекти процесу. Ріелтор заощадить ваш час і допоможе продати будинок на вигідних умовах.
Будинки
Через конкуренцію пропозицій на ринку нерухомості продаж квартири може затягнутися на довгий термін, але ріелтор допоможе правильно скласти оголошення і знайти свого покупця в найкоротші терміни.
Інше:
Квартири
Житлова:
Зараз на ринку представлено безліч ділянок, і самостійний продаж об'єкта видається важким. Фахівці допоможуть вам швидко знайти покупця і укласти договір на вигідних умовах.
Ділянки
Продаж магазину пов'язаний зі своїми індивідуальними аспектами, які потрібно враховувати. Ріелтори підкреслять кращі якості вашого приміщення і допоможуть укласти угоду.
Магазини
Нежитлові приміщення користуються попитом, однак довести угоду до кінця вдається не завжди. Агентство допоможе грамотно підійти до питання і уникнути зайвих помилок.
Інше
Етапи роботи при покупці нерухомості
2
Пошук найкращого рішення задачі
На цьому етапі фахівці детально розглянуть ваш конкретний випадок і відповідно з його особливостями складуть разом з вами подальший план дій. Агентство несе відповідальність за успішний вибір вашого житла або об'єкта для інвестиції, і тому кожен крок буде проаналізовано. Це дозволить побачити всі аспекти задачі і завчасно їх вирішити.
Перша консультація
Етап знайомства і розуміння один одного. Ріелтор – як особистий лікар, він повинен знати про ситуацію все і трохи більше, тому задасть багато питань для того, щоб поставити точний діагноз. Вже на першій зустрічі можна чітко визначити напрямок подальшого руху.
1
Післяпродажний контроль зобов'язань сторін
Післяпродажне обслуговування надає клієнтам ряд послуг вже після укладення угоди та взаєморозрахунків. Мета агентства – зробити процес продажу простим і зрозумілим і забезпечити вам необхідну допомогу на кожному етапі. Тому ми пропонуємо післяпродажні послуги на постійній основі з метою надати вам сприяння з будь-якого питання, що може виникнути після продажу.
12
11
Контроль угоди і взаєморозрахунків
Оформлення угоди – етап часто стресовий і не менш емоційний, ніж процес продажу, і найчастіше саме ріелтор виявляється тією людиною, яка мінімалізує цей стрес, а то і зводить його до нуля. Порядок підписання, дотримання умов попереднього договору, контроль взаєморозрахунків, гарантія безпеки всього процесу – це завдання нашого агентства.
Реалізація маркетингового плану
Маркетинговий план складений, а об'єкт готовий до продажу – можна стартувати. Професійний ріелтор знає, що рекламна кампанія повинна запускатися одночасно на всіх ресурсах, які були стратегічно визначені, тому чітко дотримується цього.
6
Підготовка до угоди
Головне в підготовці до угоди – збір документів. Наші фахівці допоможуть вам зібрати всі необхідні документи і проконтролюють цей етап, тож ви зможете заощадити свій час і не будете змушені занурюватися в усі деталі бюрократичних процесів. Після того, як готовий пакет необхідних документів, можна переходити до підписання договору купівлі-продажу квартири. Одночасно хвилюючий і приємний момент для всіх учасників процесу – фінішна пряма.
10
Отримання завдатку
Часто покупець пропонує вийди на угоду без попереднього договору, але ми наполегливо рекомендуємо взяти завдаток і нотаріально це оформити. У попередньому договорі чітко прописуються всі умови угоди, що планується, це дозволить в їх рамках вести адекватну до неї підготовку. Важливо передбачити всі нюанси, щоб угода пройшла ідеально, тут, безумовно, прийде в нагоду досвід і практика фахівця.
9
Вибір найкращої пропозиції
Найкраща пропозиція – це далеко не завжди найвища сума, запропонована за об'єкт. Тут дуже багато складових: і форми розрахунку, і терміни купівлі, і наявність інших ланок у ланцюзі купівлі-продажу. У будь-якому випадку ріелтор доведе всі пропозиції до власника і допоможе обрати найкращий.
8
Управління попитом. Перемовини. Оферти
Дуже важливий етап, протягом якого акумулюється попит, регулюється графік презентації об'єкта, збираються оферти і ведуться перемовини. Досить трудомісткий процес, але успішно реалізований нашими фахівцями.
7
Підготовка об'єкта до продажу
Паралельно з маркетинговим планом ведеться підготовка об'єкта до продажу. Передпродажна підготовка потрібна для того, щоб показати всі переваги об'єкта і виділити його серед всіх інших пропозицій. Досвідчений ріелтор допоможе зробити всі необхідні приготування, щоб об'єкт був готовий до перегляду потенційними покупцями і ні в якому разі не залишив їх байдужими.
5
Розробка маркетингової стратегії
Після укладення договору агентство розробить і узгодить з вами маркетингову стратегію з продажу вашої нерухомості. Кожен об'єкт має свої нюанси, які необхідно врахувати, і наші фахівці складуть стратегію саме для вашого конкретного випадку.
4
Підписання договору
Важлива і обов'язкова частина подальшої співпраці. Всі умови, обговорені раніше, прописані в договорі, чітко зафіксовані наші з вами права та обов'язки. Можна приступати до роботи.
3
Відповімо на ваші запитання, допоможемо прийняти рішення. Перша консультація – для вас безкоштовно!
«Наша особливість в тому, що завдяки досвіду та експертності ми робимо мрію наших клієнтів реальністю!»
Ткаченко Ірина, засновниця і керуюча агентством
Блог
Поради, реальні кейси, новини, експертна думка від засновниці Tiris Estate Ірини Ткаченко
Кулуари. Іпотека
«Бачу ціль – не бачу перешкод»
Зворотний бік «Бачу ціль – не бачу перешкод» при купівлі нерухомості
Якщо є інструмент – потрібно грати!
Кращий тренер для ріелтора – його клієнт
Дивитися більше
Кулуари. Нотаріус
Сотні тисяч вогників в оксамитовій темряві
Якщо хтось думає, що ріелтор для того...
Коли твій улюблений вид спорту - плавання за течією
Коли твій улюблений вид спорту...
Перемогти в мікс файті може тільки технічний боєць, сильний...
Перемогти в мікс файті може тільки технічний...
Покази були схожі на екскурсії в обитель зла...
Покази були схожі на екскурсії в обитель зла...
Продавала квартиру подруги. Натомість купували новобуд ...
Продавала квартиру подруги. Натомість...
Зараз більш цікаво та захопливо працювати, я впевнена ...
Зараз більш цікаво та захопливо...
Команда Tiris Estate
14
Років на ринку
>2500
Успішних кейсів
10
Фахівців у штаті
Детальніше про компанію

Наші партнери
Як ми працюємо
Відгуки
Соцмережі:
Послуги:
Клієнтам:
Телефон:
Адреса:
Київ, вул. Івана Франка, 40 б
Години роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:00, Сб-Нд: Вихідний