Продаж нерухомості з Tiris Estate

Продаж нерухомості пов'язаний з багатьма труднощами, і не завжди їх можна вирішити самостійно. Фахівці з багаторічним досвідом і розумінням всіх пов'язаних з продажем нерухомості аспектів будуть супроводжувати вас протягом всього процесу.
Укр
-
Форма для зворотного зв'язку
Будь ласка залиште ваш номер телефону і ми вам перетелефонуємо
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся c політикою конфіденційності
Продаж нерухомості
Комерційна:
Комерційна нерухомість зараз особливо користується попитом, проте власникам не завжди вдається продати нежитлове приміщення. Агентство допоможе вам знайти покупця і грамотно оформити документи в потрібний термін.
Офіси
Продаж будинку вимагає великого вкладення сил і часу, але агентство бере на себе всі складні аспекти процесу. Ріелтор заощадить ваш час і допоможе продати будинок на вигідних умовах.
Будинки
Через конкуренцію пропозицій на ринку нерухомості продаж квартири може затягнутися на довгий термін, але ріелтор допоможе правильно скласти оголошення і знайти свого покупця в найкоротші терміни.
Інше:
Квартири
Житлова:
Зараз на ринку представлено безліч ділянок, і самостійний продаж об'єкта видається важким. Фахівці допоможуть вам швидко знайти покупця і укласти договір на вигідних умовах.
Ділянки
Продаж магазину пов'язаний зі своїми індивідуальними аспектами, які потрібно враховувати. Ріелтори підкреслять кращі якості вашого приміщення і допоможуть укласти угоду.
Магазини
Нежитлові приміщення користуються попитом, однак довести угоду до кінця вдається не завжди. Агентство допоможе грамотно підійти до питання і уникнути зайвих помилок.
Інше
Етапи роботи при покупці нерухомості
2
Пошук найкращого рішення задачі
На цьому етапі фахівці детально розглянуть ваш конкретний випадок і відповідно з його особливостями складуть разом з вами подальший план дій. Агентство несе відповідальність за успішний вибір вашого житла або об'єкта для інвестиції, і тому кожен крок буде проаналізовано. Це дозволить побачити всі аспекти задачі і завчасно їх вирішити.
Перша консультація
Етап знайомства і розуміння один одного. Ріелтор – як особистий лікар, він повинен знати про ситуацію все і трохи більше, тому задасть багато питань для того, щоб поставити точний діагноз. Вже на першій зустрічі можна чітко визначити напрямок подальшого руху.
1
Післяпродажний контроль зобов'язань сторін
Післяпродажне обслуговування надає клієнтам ряд послуг вже після укладення угоди та взаєморозрахунків. Мета агентства – зробити процес продажу простим і зрозумілим і забезпечити вам необхідну допомогу на кожному етапі. Тому ми пропонуємо післяпродажні послуги на постійній основі з метою надати вам сприяння з будь-якого питання, що може виникнути після продажу.
12
11
Контроль угоди і взаєморозрахунків
Оформлення угоди – етап часто стресовий і не менш емоційний, ніж процес продажу, і найчастіше саме ріелтор виявляється тією людиною, яка мінімалізує цей стрес, а то і зводить його до нуля. Порядок підписання, дотримання умов попереднього договору, контроль взаєморозрахунків, гарантія безпеки всього процесу – це завдання нашого агентства.
Реалізація маркетингового плану
Маркетинговий план складений, а об'єкт готовий до продажу – можна стартувати. Професійний ріелтор знає, що рекламна кампанія повинна запускатися одночасно на всіх ресурсах, які були стратегічно визначені, тому чітко дотримується цього.
6
Підготовка до угоди
Головне в підготовці до угоди – збір документів. Наші фахівці допоможуть вам зібрати всі необхідні документи і проконтролюють цей етап, тож ви зможете заощадити свій час і не будете змушені занурюватися в усі деталі бюрократичних процесів. Після того, як готовий пакет необхідних документів, можна переходити до підписання договору купівлі-продажу квартири. Одночасно хвилюючий і приємний момент для всіх учасників процесу – фінішна пряма.
10
Отримання завдатку
Часто покупець пропонує вийди на угоду без попереднього договору, але ми наполегливо рекомендуємо взяти завдаток і нотаріально це оформити. У попередньому договорі чітко прописуються всі умови угоди, що планується, це дозволить в їх рамках вести адекватну до неї підготовку. Важливо передбачити всі нюанси, щоб угода пройшла ідеально, тут, безумовно, прийде в нагоду досвід і практика фахівця.
9
Вибір найкращої пропозиції
Найкраща пропозиція – це далеко не завжди найвища сума, запропонована за об'єкт. Тут дуже багато складових: і форми розрахунку, і терміни купівлі, і наявність інших ланок у ланцюзі купівлі-продажу. У будь-якому випадку ріелтор доведе всі пропозиції до власника і допоможе обрати найкращий.
8
Управління попитом. Перемовини. Оферти
Дуже важливий етап, протягом якого акумулюється попит, регулюється графік презентації об'єкта, збираються оферти і ведуться перемовини. Досить трудомісткий процес, але успішно реалізований нашими фахівцями.
7
Підготовка об'єкта до продажу
Паралельно з маркетинговим планом ведеться підготовка об'єкта до продажу. Передпродажна підготовка потрібна для того, щоб показати всі переваги об'єкта і виділити його серед всіх інших пропозицій. Досвідчений ріелтор допоможе зробити всі необхідні приготування, щоб об'єкт був готовий до перегляду потенційними покупцями і ні в якому разі не залишив їх байдужими.
5
Розробка маркетингової стратегії
Після укладення договору агентство розробить і узгодить з вами маркетингову стратегію з продажу вашої нерухомості. Кожен об'єкт має свої нюанси, які необхідно врахувати, і наші фахівці складуть стратегію саме для вашого конкретного випадку.
4
Підписання договору
Важлива і обов'язкова частина подальшої співпраці. Всі умови, обговорені раніше, прописані в договорі, чітко зафіксовані наші з вами права та обов'язки. Можна приступати до роботи.
3
Відповімо на ваші запитання, допоможемо прийняти рішення. Перша консультація – для вас безкоштовно!
«Наша особливість в тому, що завдяки досвіду та експертності ми робимо мрію наших клієнтів реальністю!»
Ткаченко Ірина, засновниця і керуюча агентством
Left
Right
Блог
Поради, реальні кейси, новини, експертна думка від засновниці Tiris Estate Ірини Ткаченко
Кулуари. Іпотека
«Бачу ціль – не бачу перешкод»
Зворотний бік «Бачу ціль – не бачу перешкод» при купівлі нерухомості
Якщо є інструмент – потрібно грати!
Кращий тренер для ріелтора – його клієнт
Дивитися більше
Кулуари. Нотаріус
Сотні тисяч вогників в оксамитовій темряві
Якщо хтось думає, що ріелтор для того...
Коли твій улюблений вид спорту - плавання за течією
Коли твій улюблений вид спорту...
Перемогти в мікс файті може тільки технічний боєць, сильний...
Перемогти в мікс файті може тільки технічний...
Покази були схожі на екскурсії в обитель зла...
Покази були схожі на екскурсії в обитель зла...
Продавала квартиру подруги. Натомість купували новобуд ...
Продавала квартиру подруги. Натомість...
Зараз більш цікаво та захопливо працювати, я впевнена ...
Зараз більш цікаво та захопливо...
Команда Tiris Estate
14
Років на ринку
>2500
Успішних кейсів
10
Фахівців у штаті
Детальніше про компанію

Наші партнери
Як ми працюємо
Купівля квартири
Варіантів якісно змінити своє життя на краще – маса. Але першу позицію в цьому списку займає зміна місця проживання. Ідеально, якщо ми опиняємося поруч з вами в момент зародження думки про купівлю нерухомості. Тоді і у вас, і у нас є можливість максимально відчути переваги індивідуального підходу від виникнення ідеї «а чи не купити мені квартиру?» до отримання ключів від неї.

Алгоритм на перший погляд досить простий: консультація, договір, узгодження варіантів, вибір і покупка. Таким він виглядає для вас, а ось його реалізація – вже наша турбота!
Купівля будинку 
Втомилися від сусідів з чотирьох сторін? Шашлики не можуть бути спонтанними? Засмагати на балконі квартири не зручно? Собака не поміщається з дітьми в одній кімнаті? Причин прийняття рішення на користь купівлі будинку дуже багато. Але ось про особливості правильного вибору знають далеко не всі. Це не квартира – прийшов, побачив, купив. Знаєте, коли краще купувати будинок? Навесні, коли тане сніг і багато води, буде видно слабкі місця конструкцій і поводження грунту. І взагалі у купівлі будинку є цілий ряд правил, дотримання яких допоможе вам уникнути розчарування після придбання замість таких необхідних радісних емоцій.
Оренда квартири
Для того, щоб жити в квартирі або будинку своєї мрії, не обов'язково його купувати. І не обов'язково жити в нерухомості, яку купили. Оренда – ось воно рішення!

Людей, що віддають перевагу не прив'язувати себе купівлею квартири або будинку до певного місця, стає все більше. В даному випадку оренда – ідеальне рішення. Ви можете змінювати локацію тоді, коли вам завгодно. Головне – правильно підійти до вибору об'єкта і документального оформлення відносин між орендарем та орендодавцем.
Продаж квартири
Приводів для прийняття рішення продати свою квартиру багато. Це і зміна місця проживання, і роз'їзд (коли кільком поколінням стає тісно), і збільшення житлоплощі (коли думки всіх членів сім'ї впираються в стіни), і багато інших причин. Але якими б вони не були, це завжди стрес для власника. Завдання нашого агентства зробити цей процес абсолютно безболісним і комфортним, а всі необхідні інструменти для цього у нас є!
Продаж будинку
Здавалося б, що може бути простішим за продаж будинку?! У ньому ж все ідеально: і будувався він з любов'ю і душею, і сад ростили всією сім'єю, і альпійські гірки неймовірно красиві, і сусідів не завжди видно, саме тому вони і найкращі) Але до продажу будинку потрібен особливий підхід, де без спеціальних знань, навичок та досвіду не обійтися. Навіщо ж витрачати час на оволодіння всіма цими складовими, якщо можна спокійно довірити це фахівцям нашого агентства і отримати задоволення від процесу?!
Комерційна нерухомість
Київ – місто величезних можливостей і широких горизонтів, тому не дивно, що комерційна нерухомість користується стабільним попитом. І тим не менш, ми все одно зустрічаємо розчароване «я прогорів», і причини на те можуть бути різні. Одна з них – не вірно підібрана нерухомість, як і в оренду, так і для купівлі. Вибір ідеального об'єкта в ідеальній локації з прорахованим трафіком і урахуванням особливостей вашого бізнесу – наше завдання, з яким ми впораємося якнайкраще.
Купівля квартири
Варіантів якісно змінити своє життя на краще – маса. Але першу позицію в цьому списку займає зміна місця проживання. Ідеально, якщо ми опиняємося поруч з вами в момент зародження думки про купівлю нерухомості. Тоді і у вас, і у нас є можливість максимально відчути переваги індивідуального підходу від виникнення ідеї «а чи не купити мені квартиру?» до отримання ключів від неї.

Алгоритм на перший погляд досить простий: консультація, договір, узгодження варіантів, вибір і покупка. Таким він виглядає для вас, а ось його реалізація – вже наша турбота!

Купівля будинку 
Втомилися від сусідів з чотирьох сторін? Шашлики не можуть бути спонтанними? Засмагати на балконі квартири не зручно? Собака не поміщається з дітьми в одній кімнаті? Причин прийняття рішення на користь купівлі будинку дуже багато. Але ось про особливості правильного вибору знають далеко не всі. Це не квартира – прийшов, побачив, купив. Знаєте, коли краще купувати будинок? Навесні, коли тане сніг і багато води, буде видно слабкі місця конструкцій і поводження грунту. І взагалі у купівлі будинку є цілий ряд правил, дотримання яких допоможе вам уникнути розчарування після придбання замість таких необхідних радісних емоцій.
Оренда
Для того, щоб жити в квартирі або будинку своєї мрії, не обов'язково його купувати.
І не обов'язково жити в нерухомості, яку купили.
Оренда – ось воно рішення!
Людей, що віддають перевагу не прив'язувати себе купівлею квартири або будинку до певного місця, стає все більше. В даному випадку оренда – ідеальне рішення. Ви можете змінювати локацію тоді, коли вам завгодно. Головне – правильно підійти до вибору об'єкта і документального оформлення відносин між орендарем та орендодавцем.
Продаж квартири
Приводів для прийняття рішення продати свою квартиру багато. Це і зміна місця проживання, і роз'їзд (коли кільком поколінням стає тісно), і збільшення житлоплощі (коли думки всіх членів сім'ї впираються в стіни), і багато інших причин. Але якими б вони не були, це завжди стрес для власника. Завдання нашого агентства зробити цей процес абсолютно безболісним і комфортним, а всі необхідні інструменти для цього у нас є!
Продаж будинку
Здавалося б, що може бути простішим за продаж будинку?! У ньому ж все ідеально: і будувався він з любов'ю і душею, і сад ростили всією сім'єю, і альпійські гірки неймовірно красиві, і сусідів не завжди видно, саме тому вони і найкращі. Але до продажу будинку потрібен особливий підхід, де без спеціальних знань, навичок та досвіду не обійтися. Навіщо ж витрачати час на оволодіння всіма цими складовими, якщо можна спокійно довірити це фахівцям нашого агентства і отримати задоволення від процесу?!
Комерційна нерухомість
Київ – місто величезних можливостей і широких горизонтів, тому не дивно, що комерційна нерухомість користується стабільним попитом. І тим не менш, ми все одно зустрічаємо розчароване «я прогорів», і причини на те можуть бути різні. Одна з них – не вірно підібрана нерухомість, як і в оренду, так і для купівлі. Вибір ідеального об'єкта в ідеальній локації з прорахованим трафіком і урахуванням особливостей вашого бізнесу – наше завдання, з яким ми впораємося якнайкраще.
Відгуки
Left
Right
Соцмережі:
Послуги:
Клієнтам:
Телефон:
Адреса:
Київ, вул. Івана Франка, 40 б
Години роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:00, Сб-Нд: Вихідний