Купівля нерухомості з Tiris Estate

Купівля нерухомості - це проект з багатьма складовими. Агентство допоможе вам побачити систему ринку нерухомості зсередини, оформить разом з вами всі необхідні документи і візьме на себе відповідальність за вашу фінансову та юридичну безпеку.
Укр
-
Форма для зворотного зв'язку
Будь ласка залиште ваш номер телефону і ми вам перетелефонуємо
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся c політикою конфіденційності
Купівля нерухомості
Комерційна:
Інше:
Яким би не був ваш запит, ми допоможемо знайти потрібний об'єкт і будемо супроводжувати вас на кожному етапі купівлі нерухомості.
Інше
Варіантів ділянок зараз безліч, але далеко не всі вони підійдуть саме вам. Повідомте ріелтору, що хочете знайти, і він допоможе придбати саме те, що вам необхідно.
Ділянки
Купівля магазину - важливий етап розвитку бізнесу, і до нього варто підійти відповідально. Ріелтори підберуть для вас відповідний по всім параметрам варіант з урахуванням особливостей вашої справи.
Магазини
Для якісного результату важливо мати комфортний простір для роботи, тому купівля офісу буде хорошим вкладенням коштів. Ми допоможемо визначитися з локацією, інтер'єром і розміром площі в залежності від того, що ви шукаєте.
Офіси
Приватний будинок зі своєю ділянкою - це не мрія, а цілком можлива реальність. Довіртеся фахівцям в області нерухомості, вони підберуть для вас найкращі варіанти і допоможуть правильно оформити договір.
Будинки
Один з кращих моментів в житті - купівля власної квартири, але в той же час це і один з найвідповідальніших моментів. Ріелтор врахує всі ваші побажання, допоможе знайти квартиру мрії і не вийти за рамки бюджету.
Квартири
Житлова:
Етапи роботи при покупці нерухомості
7
6
5
4
3
2
1
Передача завдатку
Коли вибір зроблений, ми наполегливо рекомендуємо дати завдаток і нотаріально це оформити. У попередньому договорі чітко прописуються всі умови угоди, що планується, це дозволить в їх рамках вести адекватну до неї підготовку. Важливо передбачити всі нюанси, щоб угода пройшла ідеально, тут, безумовно, потрібні будуть досвід і практика фахівця.
Перша консультація
Етап знайомства і розуміння один одного. Ріелтор – як особистий лікар, він повинен знати про ситуацію все і трохи більше, тому задасть багато питань для того, щоб поставити точний діагноз. Вже на першій зустрічі можна чітко визначити напрямок подальшого руху.
Пошук найкращого рішення задачі
На цьому етапі фахівці детально розглянуть ваш конкретний випадок і відповідно з його особливостями складуть разом з вами подальший план дій. Агентство несе відповідальність за успішний вибір вашого житла або об'єкта для інвестиції, і тому кожен крок буде проаналізовано. Це дозволить побачити всі аспекти задачі і завчасно їх вирішити.
Підписання договору
Важлива і обов'язкова частина подальшої співпраці. Всі умови, обговорені раніше, прописані в договорі, чітко зафіксовані наші з вами права та обов'язки. Можна приступати до роботи.
Підбір варіантів
Після укладення договору ваш персональний ріелтор максимально занурюється в пошук нерухомості вашої мрії. Цей на перший погляд простий процес – дуже трудомісткий, що вимагає титанічної терпіння і часу. Але наше завдання - знайти найкращий для вас!
Реалізація логістики показів
Коли пул потенційно придатних варіантів підібраний, ріелтор разом з вами розробляє логістику перегляду об'єктів. Ви можете, звичайно, запастися ручкою і блокнотиком, щоб фіксувати для себе особливості кожного об'єкта, але це не обов'язково – у ріелтора для вас буде готова папка з необхідною інформацією, щоб ви не заплуталися.
8
9
Головне в підготовці до угоди – збір документів. Наші фахівці допоможуть вам зібрати всі необхідні документи і проконтролюють цей етап, тож ви зможете заощадити свій час і не будете змушені занурюватися в усі деталі бюрократичних процесів. Після того, як пакет необхідних документів готовий, можна переходити до підписання договору купівлі-продажу квартири. Одночасно хвилюючий і приємний момент для всіх учасників процесу – фінішна пряма.
Підготовка до угоди
10
Оформлення угоди – етап часто стресовий і не менш емоційний, ніж процес продажу, і, найчастіше, саме ріелтор виявляється тією людиною, яка мінімалізує цей стрес, а то і зводить його до нуля. Порядок підписання, дотримання умов попереднього договору, контроль взаєморозрахунків, гарантування безпеки всього процесу – це завдання нашого агентства.
Контроль угоди і взаєморозрахунків
Післяпродажне обслуговування надає клієнтам ряд послуг вже після укладення угоди та взаєморозрахунків. Мета агентства – зробити процес покупки простим і зрозумілим і забезпечити вам необхідну допомогу на кожному етапі. Тому ми пропонуємо післяпродажні послуги на постійній основі з метою надати вам сприяння з будь-якого питання, що може виникнути після купівлі.
Післяпродажний контроль зобов'язань сторін
Пам'ятайте: ніхто не змусить вас купити те, що вам не подобається! Як правило, достатньо кількох переглядових днів, щоб ви могли визначитися з варіантом купівлі. Він може бути один, а може бути і декілька. Тоді важливо з цих кількох вибрати найкращий, і це не тільки про ціну або технічні характеристики, а й про терміни підготовки до продажу та умови розрахунку. Звісно ж, ваш ріелтор професійно проведе переговори в ваших інтересах і допоможе зробити ідеальний вибір.
Вибір об'єкта
Відповімо на ваші запитання, допоможемо прийняти рішення. Перша консультація – для вас безкоштовно!
«Наша особливість в тому, що завдяки досвіду та експертності ми робимо мрію наших клієнтів реальністю!»
Ткаченко Ірина, засновниця і керуюча агентством
Блог
Поради, реальні кейси, новини, експертна думка від засновниці Tiris Estate Ірини Ткаченко
Кулуари. Іпотека
«Бачу ціль – не бачу перешкод»
Зворотний бік «Бачу ціль – не бачу перешкод» при купівлі нерухомості
Якщо є інструмент – потрібно грати!
Кращий тренер для ріелтора – його клієнт
Дивитися більше
Кулуари. Нотаріус
Сотні тисяч вогників в оксамитовій темряві
Якщо хтось думає, що ріелтор для того...
Коли твій улюблений вид спорту - плавання за течією
Коли твій улюблений вид спорту...
Перемогти в мікс файті може тільки технічний боєць, сильний...
Перемогти в мікс файті може тільки технічний...
Покази були схожі на екскурсії в обитель зла...
Покази були схожі на екскурсії в обитель зла...
Продавала квартиру подруги. Натомість купували новобуд ...
Продавала квартиру подруги. Натомість...
Зараз більш цікаво та захопливо працювати, я впевнена ...
Зараз більш цікаво та захопливо...
Команда Tiris Estate
14
Років на ринку
>2500
Успішних кейсів
10
Фахівців у штаті
Детальніше про компанію

Наші партнери
Як ми працюємо
Відгуки
Соцмережі:
Послуги:
Клієнтам:
Телефон:
Адреса:
Київ, вул. Івана Франка, 40 б
Години роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:00, Сб-Нд: Вихідний