Допоможемо здати об'єкт в оренду за короткі терміни

Для того, щоб знайти клієнта і здати об'єкт в оренду, потрібно врахувати безліч аспектів від маркетингової стратегії до укладення договору. Агентство допоможе вам на кожному етапі і захистить ваші інтереси.
Укр
-
Форма для зворотного зв'язку
Будь ласка залиште ваш номер телефону і ми вам перетелефонуємо
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся c політикою конфіденційності
Здача нерухомості в оренду
Комерційна:
Вибір ідеального об'єкта в ідеальній локації з прорахованим трафіком і урахуванням особливостей вашого бізнесу - наше завдання, з якою ми впораємося якнайкраще. У виборі нерухомості важливі три речі: місце, місце і ще раз місце. У сегменті комерційної нерухомості цей аспект важливий як ніколи. Якщо неправильно обрано місце – все впусту. Трафік низький, з паркуванням проблеми, транспортна розв'язка погана, контингент не для вашої «справи всього життя» і так далі.
До вибору локації для ведення бізнесу потрібно підходити дуже відповідально, враховуючи його особливості і ні в якому разі не ігноруючи об'єктивно необхідні опції. Тому досвідчений ріелтор почне пошук такої нерухомості тільки після того, як проаналізує всі складові. Це спільна робота ріелтора і потенційного орендаря комерційної нерухомості.
Для того, щоб здати квартиру за вигідною для вас ціною, іноді потрібно витратити тижні. Агентство допоможе вам знайти орендаря набагато швидше і буде консультувати вас на кожному етапі аж до укладення договору і передачі ключів.
Квартири
Житлова:
Комерційна:
Інше:
Для успішної здачі ділянки в оренду її потрібно підготувати і грамотно представити. Фахівець допоможе скласти оголошеня з урахуванням всіх переваг вашої ділянки, і ви зможете швидко знайти орендаря.
Ділянки
Офіси завжди користуються попитом на ринку. Якщо ви плануєте здавати свій офіс, то наші фахівці запропонують вам стратегію для пошуку орендаря і допоможуть з оформленням договору.
Офіси
Здача в оренду магазину - відповідальний крок, але співпраця з агентством дозволить вам заощадити свій час і сили. Фахівці допоможуть створити оголошення, піднімуть його в топі і консультуватимуть вас на кожному етапі.
Магазини
Здача заміського будинку в оренду передбачає знання ряду аспектів: від правильного оголошення до юридичних деталей. Фахівець допоможе в потрібний термін здати будинок за вашою ціною, тож вам не доведеться самостійно вирішувати всі проблеми.
Будинки
Яку б нерухомість ви не здавали в оренду, агентство знизить ризики і візьме на себе відповідальність за підписання договору. Фахівці-ріелтори заощадять ваш час і виконають всю необхідну роботу.
Інше
Етапи роботи при здачі нерухомості в оренду
7
6
5
4
3
2
1
Управління попитом. Перемовини
Дуже важливий етап, протягом якого акумулюється попит, регулюється графік презентації об'єкта і ведуться перемовини. Досить трудомісткий процес, але успішно реалізований нашими фахівцями.
Перша консультація
Етап знайомства і розуміння один одного. Ріелтор – як особистий лікар, він повинен знати про ситуацію все і трохи більше, тому задасть багато питань для того, щоб поставити точний діагноз. Вже на першій зустрічі можна чітко визначити напрямок подальшого руху.
Пошук найкращого рішення задачі
На цьому етапі фахівці детально розглянуть ваш конкретний випадок і відповідно з його особливостями складуть разом з вами подальший план дій. Агентство несе відповідальність за успішний вибір вашого житла або об'єкта для інвестиції, і тому кожен крок буде проаналізовано. Це дозволить побачити всі аспекти задачі і завчасно їх вирішити.
Підписання договору
Важлива і обов'язкова частина подальшої співпраці. Всі умови, обговорені раніше, прописані в договорі, чітко зафіксовані наші з вами права та обов'язки. Можна приступати до роботи.
Розробка маркетингової стратегії
Після укладення договору агентство розробить і узгодить з вами маркетингову стратегію щодо здачі в оренду вашої нерухомості. Кожен об'єкт має свої нюанси, які необхідно врахувати, і наші фахівці складуть стратегію саме для вашого конкретного випадку.
Підготовка об'єкта до здачі в оренду
Паралельно з маркетинговим планом ведеться підготовка об'єкту до здачі в оренду. Підготовка потрібна для того, щоб показати всі переваги об'єкта і виділити його серед всіх інших пропозицій. Досвідчений ріелтор допоможе зробити всі необхідні приготування, щоб об'єкт був готовий до перегляду потенційними орендарями і ні в якому разі не залишив їх байдужими.
8
9
Найкраща пропозиція – це далеко не завжди найвища сума, запропонована за об'єкт оренди. Тут дуже багато складових: і форми розрахунку, і терміни оренди, і умови експлуатації. У будь-якому випадку ріелтор доведе всі пропозиції до власника і допоможе обрати найкращу.
Вибір найкращої пропозиції
Коли орендар знайдений і всі умови сторонами узгоджені, підписується договір оренди. Ваш ріелтор контролює суть і наповнення договору, наявність і відповідність всіх необхідних документів, взаєморозрахунок.
Підписання договору оренди
Маркетинговий план складений, а об'єкт готовий до пошуку орендаря – можна стартувати. Професійний ріелтор знає, що рекламна кампанія повинна запускатися одночасно на всіх ресурсах, які були стратегічно визначені, тому чітко дотримується цього.
Реалізація маркетингового плану
Відповімо на ваші запитання, допоможемо прийняти рішення. Перша консультація – для вас безкоштовно!
«Наша особливість в тому, що завдяки досвіду та експертності ми робимо мрію наших клієнтів реальністю!»
Ткаченко Ірина, засновниця і керуюча агентством
Блог
Поради, реальні кейси, новини, експертна думка від засновниці Tiris Estate Ірини Ткаченко
Кулуари. Іпотека
«Бачу ціль – не бачу перешкод»
Зворотний бік «Бачу ціль – не бачу перешкод» при купівлі нерухомості
Якщо є інструмент – потрібно грати!
Кращий тренер для ріелтора – його клієнт
Дивитися більше
Кулуари. Нотаріус
Сотні тисяч вогників в оксамитовій темряві
Якщо хтось думає, що ріелтор для того...
Коли твій улюблений вид спорту - плавання за течією
Коли твій улюблений вид спорту...
Перемогти в мікс файті може тільки технічний боєць, сильний...
Перемогти в мікс файті може тільки технічний...
Покази були схожі на екскурсії в обитель зла...
Покази були схожі на екскурсії в обитель зла...
Продавала квартиру подруги. Натомість купували новобуд ...
Продавала квартиру подруги. Натомість...
Зараз більш цікаво та захопливо працювати, я впевнена ...
Зараз більш цікаво та захопливо...
Команда Tiris Estate
14
Років на ринку
>2500
Успішних кейсів
10
Фахівців у штаті
Детальніше про компанію

Наші партнери
Як ми працюємо
Відгуки
Соцмережі:
Послуги:
Клієнтам:
Телефон:
Адреса:
Київ, вул. Івана Франка, 40 б
Години роботи:
Пн-Пт: 09:30–18:00, Сб-Нд: Вихідний